6-9 września Międzynarodowe Centrum Kongresowe, przedstawiamy sylwetki wystawców:

Zakład Produkcji i Montażu Urządzeń Górniczych istnieje praktycznie od początku powstania firmy PKiMSA Carboautomatyka i na przestrzeni lat niezmiennie stanowi jej prawdziwą wizytówkę. Początkowo główną działalnością Zakładu były usługi z zakresu projektowania, kompletacji i montażu systemów automatyki w górnictwie, później wykształciła się komórka organizacyjna, w ramach której rozpoczęto produkcję aparatury elektrycznej budowy przeciwwybuchowej w osłonach ognioszczelnych i w wykonaniu iskrobezpiecznym. Dziś Zakład Produkcji i Montażu Urządzeń Górniczych to nie tylko nowoczesne produkty, lecz przede wszystkim wysoce wykwalifikowana kadra, posiadająca odpowiednie doświadczenie i uprawnienia, skoncentrowana na realizacji najbardziej ambitnych i nowatorskich zadań inwestycyjnych na rynku.

Famur S.A. – producent maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego: górnictwa głębinowego i odkrywkowego oraz wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego. Produkuje również maszyny i urządzenia na potrzeby kolei oraz przemysłu cementowego.

 

Wiodący producent silników elektrycznych. Od roku 1940 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „Damel” S.A. prowadzi usługi na polu maszyn elektrycznych oraz zajmuje się produkcją silników elektrycznych.

 

 

 

Instytut Techniki Górniczej KOMAG Instytut badawczy o strukturze organizacyjno-własnościowej przystosowanej do  działalności rynkowej w europejskiej przestrzeni badawczej, o kulturze organizacyjnej tworzącej przyjazny klimat dla generowania nowych pomysłów i realizacji działań innowacyjnych, czyli przekształcania nowych pomysłów w nowe produkty

 

Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. to jedna z najnowocześniejszych fabryk tej branży w Europie, lider na rynku polskim i znaczący konkurent dla firm światowych. Najstarszy w Polsce producent wyrobów gumowych. Ponad 100-letnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie są gwarantem wysokiej jakości produktów. Firma szczególny nacisk kładzie na spełnienie wymagań klientów, rzetelność i terminowość oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. FTT Wolbrom S.A. uczestniczy w prawie wszystkich projektach przyczyniających się do postępu w górnictwie.

Wybierz język

Dziękujemy za udział!

Było nam miło gościć Państwa podczas tegorocznej edycji targów EXPO KATOWICE (MTGPEiH). Swoimi osiągnięciami i sukcesami pochwaliło się ponad 200 Wystawców.
Odwiedziło nas ponad 15 000 zwiedzających.

Dziękujemy za wszystko !

Do zobaczenia

Następna edycja 4-6 września 2024 r. w Katowicach

Holler Box
X