Po 3-letniej przerwie spowodowanej światową pandemią ponownie spotkamy się w dniach od 6 do 9 września br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na największych targach branży górniczo-energetycznej w Europie. Jako organizator, rekomendując ekspozycję, możemy zapewnić, że takich targów jeszcze nie było. Po raz pierwszy w swojej 38-letniej historii Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE – Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego zaprezentują się jako targi czarno-zielone.
Pod wiodącą nazwą Międzynarodowe Targi EXPO KATOWICE Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego – w tym samym miejscu i terminie – odbędą się: Targi B2 Energy, Targi EcoDom oraz Targi Maszyn i Urządzeń.
Zmiany te umożliwią zaprezentowanie w Katowicach propozycji polskiego mixu energetycznego, platformy synergii nowoczesnego przemysłu wydobywczego, transformacji energetycznej, czystych technologii i odnawialnych źródeł energii oraz ekologicznej oferta
obniżenia kosztów energii i ciepła dla przemysłowych i indywidualnych odbiorców na chłonnym 4-milionowym runku aglomeracji śląskiej.
EXPO KATOWICE

Godziny otwarcia Targów  EXPO KATOWICE

10:00 - 17:00

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Plac Sławika i Antalla

6-9.09.2022 r.

Program Targów

Spacer Wirtualny

Mapy

EnglishPolishChinese (Simplified)GermanFrenchItalianSpanishPortugueseUkrainian

Dziękujemy za udział!

Było nam miło gościć Państwa podczas tegorocznej edycji targów EXPO KATOWICE (MTGPEiH). Swoimi osiągnięciami i sukcesami pochwaliło się ponad 200 Wystawców.
Odwiedziło nas ponad 15 000 zwiedzających.

Dziękujemy za wszystko !

Do zobaczenia

Następna edycja 4-6 września 2024 r. w Katowicach

Holler Box
X